Jums skauda nugarą, patyrėte traumą, esate po operacijos?
Slaugote artimą žmogų, kuriam labai reikalinga kineziterapija ar gydomasis masažas?
Pravedu kineziterapiją (gydomąją mankštą) bei atlieku gydomąjį klasikinį masažą Jūsų namuose (pagal poreikį su savimi galiu atsivežti masažinį stalą).
Praktinė kineziterapeuto darbo patirtis – 10 metų. Išsilavinimas – kineziterapeutas, aukštasis universitetinis, magistras. Taip pat turiu masažuotojo kompetenciją. Šiuo metu dirbu vienoje iš Vilniaus valstybinių įstaigų.
Atvažiavęs į Jūsų namus išklausau paciento skundus, norus. Įvertinu situaciją. Pagal aplinkybes parenku kineziterapines metodikas ir priemones. Pacientui suprantama kalba konsultuoju ir išsakau, ką galime pasiekti.
Vedu individualius kineziterapijos užsiėmimus kliento namuose, kurie kenčia nuo:
1. Galvos smegenų insulto padarinių, kardiologinių ir kitų ligų padarinių
2. Nugaros, juosmens, kaklo skausmo
3. Pooperacinių būklių (klubo ar kitų sąnarių endoprotezavimo, raumenų plyšimų, kaulų lūžių ir kt.)
4. Vaikų ir suaugusių netaisyklingos laikysenos
5. Kelių, klubų, pečių ir kitų sąnarių skausmo.
6. Taip pat atlieku gydomąjį masažą
Konsultuoju dėl ortopedinių priemonių. Su savimi atsivežu įvairias kineziterapijos priemones (gimnastikos lazdą, kineziterapijos kamuolį, svarmenis rankoms bei kojoms, kineziterapijos gumas). Į Jūsų namus atsivežu asmeninį masažinį stalą (matote nuotraukose). Kaina derinama telefonu arba atvykus į vietą. Pagal poreikį galiu sudaryti atspausdintą kineziterapijos programą. Asmeniniame tinklapyje www.kineziterapijosprogramos.lt pateikiu kineziterapijos programas įvairioms problemoms spręsti. Dirbu visame Vilniaus mieste ir jo rajone.

Kaina nuo 40 Eur/val (kaina su atvažiavimu)

Kineziterapeutas Marius
Kontaktai: 860732973
marius.janulis1@gmail.com