Kaip Sumažinti Stresą? Video kursas

Sumažinkite suvaldyti stresą ir nuovargį atlikdami kėpavimo bei kitus specialius pratimus

APIE STRESĄ

Sveiki, labai džiaugiuosi, kad Jūs norite sužinoti, kaip sumažinti stresą natūraliais būdais.

Iš prmo turiu Jums klausimą: Ar girdėjote posakį, kad visos ligos nuo nervų?

Ir iš tikrųjų, alternatyvios medicinos ir net dalyje vakarų medicinos literatūros rašoma, kad 80-90 proc. ligų yra nuo streso. Šiuo atžvilgiu į žodį „stresas“ patenka daug mums pažįstamų situacijų: tai pyktis, skubėjimas, nuovargis. Turbūt patys pastebėjote, kad stresas turi nepaprastai didelę įtaką mūsų gyvenimui.

Jei pastebėjote, vakarų (kitaip sakant mūsų) medicina visada „gydo“ tik ligų simptomus – aukštą kraujospūdį, insulto padarinius, nusilpo regėjimas – uždeda akinius ir apskritai, visas ligas gydo tik vaistais ir tyrimais, pagal kuriuos vėl išrašo vaistus. Vakarų medicina beveik nepripažįsta, kad ligos kyla dėl streso, na tiesiog jos atsiranda ir viskas, iš kažkur.

Ir dar vienas be galo įdomus dalykas – netradicinėje medicinoje (o gal atvirkščiai, tai tradicinė, natūrali medicina) teigiama, kad ne tik stresas, bet ir mūsų mintys sukelia ligas. Nors ir skamba labai kontraversiškai, bet mūsų mintys yra itin galingas įrankis. Turbūt esate girdėję posakį, kad tapsi tuo apie ką galvoji. Tad jei mūsų mintys teigiamos, kunstruktyvios, kuriančios, tada mes galime būti labai laimingi ir turėti sėkmę gyvenime.

O ką daryti, jei dažnai pastebite, jog mąstote neigiamai? ir dar plius patiriate stresą darbe, su vaikais, šeimos nariais? Tam, kad pakeistumėte savo mintis, teigiamai apie save mąstytumėte ir apsigintumėte nuo neigiamo aplinkos streso, sukūriau video kineziterapijos programą „Kaip Sumažinti Stresą?”.

PRATIMAS PULSUI IR KRAUJOSPŪDŽIUI MAŽINTI

Prieš Jusm įsigyjant šį video kursą išduosiu būdą, kaip čia ir dabar poros minučių bėgyje Jūs galite sau sumažinti pulsą ir kraujospūdį. Štai kaip:

  1. ramiai atsisėskite
  2. pasimatuokite pulsą ir kraujospūdį
  3. įkvėpkite kiek tik galite per nosį
  4. dar papildomai „ant viršaus” įkvėpkite
  5. ir labai lėtai iškvėpkite per burną, kad jaustųsi ne srovė, o tik šiluma
  6. padarykite 2-3 kartus ir pasimatuokite savo kraujospūdį ir pulsą pakartotinai ir stebėkite kaip jaučiatės

VIDEO KURSO SUDĖTIS

VIDEO KURSO YPATYBĖS

KAM SKIRTAS ŠIS VIDEO KURSAS?

VIDEO MOKYMŲ AUTORIUS

Marius Janulis

Kineziterapeutas, masažuotojas

Pirmoji pažintis su streso ir įtampos mažinimu prasidėjo neįprastai – lankant mokymus „kaip natūraliais būdais nusiimti akinius”. Nuo pat 4-tos klasės nešioju akinius ir būnant 29 metų pradėjau gilintis, iš kur atsiranda ta trumparegystė. Būtent šiuose mokymuose sužinojau,kad akių gebėjimą matyti į tolį reguliuoja raumenų įsitempimas. Kitaip sakant – pas trumparegius akių raumenys įtempti dėl streso, pykčio, skubėjimo. ir tai galima sumažinti atliekant įvairias  streso mažinimo pratimus, technikas. Ir būtent nuo tada pradėjau gilintis į įvairius streso mažinimo būdus: masažus (tuo tarpu veido, akių), vandens procedūras.

Tad į šiuos mokymus surinkau pačio atliekamus streso, pykčio, įtampos mažinimo pratimus ir technikas. Padėkite kovoti su stresu savo namiškiams, atlikdami jiems masažą namuose. Spauskite čia! Susipažinkite su manimi spaudoje čia

PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Jei dėl kokių nors priežasčių liksite nepatenkintas šiais video mokymais, tiesiog parašykite man (kontaktus rasite kontaktų puslapyje) ir neužduodamas jokių klausimų grąžinsiu Jūsų sumokėtus pinigus