Kineziterapijos video programa keliams

AKTUALIOS PROBLEMOS SPRENDIMAS

Kelių skausmas yra dažna ir opi problema, ypač vyresniame amžiuje. Noriu papasakoti, kas įtakoja šios problemos atsiradimą ir kaip tą spręsti.

Mano nuomone, kelių skausmo priežastys yra mažiausiai 2. Tai – per maža kelių sąnarių judesio amplitudė, kuri dažniausiai atsiranda dėl mažo fizinio aktyvumo, sėdimo darbo. Ir antra priežastis, dėl kurios atsiranda kelių skausmas yra per didelis fizinis krūvis būtent keliams (stovimas darbas, tupimas darbas).

Ir iš tikrųjų, jei Jūs esate vyresnio amžiaus, didesnė tikimybė, kad jūsų kelių skausmas atsirado dėl mažo fizinio aktyvumo. Nes neslėpkime, mes visi mėgstame pasėdėti atsipalaidavę priešais televizorių ar kompiuterį ir ramiais praleisti vakarą. Bet problema atsiranda ne per vieną vakarą, o jei tokia situacija kartojasi nuolat. Nes atsiminkite vieną dalyką, mūsų kūnas sutvertas judėjimui, judesiui, jis nesutvertas sėdėjimui, gulėjimui. Mūsų kūną galima palyginti su automobiliu – jei automobilis nuolat bus garaže ir juos niekas nevažinės, po kurio laioko jis tiesiog neužsikurs. Taip ir mūsų kūnas, mūsų organizmas – mes turime judėti, veikti, kad gyventume ir būtume sveiki.

KAIP ATLIKTI ŠIĄ VIDEO PROGRAMĄ

Pratimus atliksite progresiškai. Pirmąją savaitę juos atliksite gulint ant žemės (lovos) ir bus naudojamas kamuolys, bet jei jo neturiite nebėda. Galite naudoti ir pagalvę. Pratimai naudingi ir įveikiamai visiems, tiek jauniems, vidutinio amžiaus ir vyresnio amžiaus žmonėms.

KAM SKIRTA ŠI VIDEO PROGRAMA

VIDEO PAVYZDŽIAI

YPATYBĖS

KĄ IŠMOKSITE?

PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Jeigu Jums ši video kineziterapijos programa nepatiks ar netiks, tiesiog parašykite man marius.janulis1@gmail.com ir gr1=insiu sumok4tus pinigus