Video kineziterapijos programa „Nugaros skausmo gydymas”

Tai programa, kurią sudaro 10 video kineziterapijos treniruočių. Kiekviena programa progresiškai sunkėja. Metodikos moksliškai pagrįstos

NUGAROS SKAUSMO PROBLEMA PASAULYJE

Nugaros skausmas sukelia ne tik fizinį diskomfortą, t.y. skausmą, bet dažnu atveju labai plačiai paveikia žmogaus gyvenimą:

  • Blogėja miegas, žmogus prastai užmiega ir dėl to griebiasi migdomųjų. Negerdamas migdomųjų, o kartais ir su jais žmogus naktį patiria skausmo epizodus, dažnai prabunda, vartosi lovoje.
  • Sumažėja darbingumas. Tai gali paveikti labai plačiai – nuo „biuletenių” (praleistų darbo dienų) iki negalėjimo susikaupti darbo vietoje, dažno kūno padėties keitimo kėdėje, neatlikto arba prastai atlikto darbo dėl juosmens, kaklo ar tarpumenčio skausmo
  • Sumažėjusi socializacija. Dėl skausmo žmogus tampa irzlesnis, piktas, jautrus, dažnai nenori dalyvauti socialinėje veikloje arba ją nenoromis sutrumpina.
  • Žmogus patyręs nugaros, juosmens skausmą pirmiausia griebiasi „greitųjų priemonių” – tablečių, tepalų, pleistrų, šiluminių aplikacijų.  Bet tai problemos nesprendžia, o tik laikinai sumažina klinikinį simptomą – skausmą.

Sukūriau 10-ties stuburo sveikatingumo programų paketą, kurio pagalba į nugaros problemų sprendimą pažvelgiste atsakingiau. Kiekviena treniruotė stiprėja progresiškai, tad kitos dienos treniruotė bus sunkesnė už buvusią. Visa tai tam, kad jaustumėte progresą.

KAS PASIKEIS JŪSŲ GYVENIME?

„Jeigu žmogus darytų stuburo mankštą arba būtų fiziškai aktyvus, nugaros skausmas neegzistuotų”

VIDEO KURSO SUDĖTIS

Visi pateikti kineziterapijos pratimai yra saugūs ir atliekami pagal kineziterapijos taisykles (mokslu pagrįsti)

KĄ IŠMOKSITE?

100 % PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Taikome 100 % pinigų grąžinimo garantiją. Jei Jums ši video programa netiks, tiesiog parašykite mums, mes Jums grąžinsime pinigus.